kontakt@stolarstwo-kredens.pl
Meble na wymiar dla każdego

Stolarstwo Kredens zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli na wymiar w Warszawie, Wołominie, Zielonce, Piasecznie i okolicach.

Meble kuchenne na wymiar

Potrzebujesz stworzyć piękną kuchnię na wymiar? A może przeprojektować starą? Odnowić lub rozbudować kuchenne fronty? Stolarstwo Kredens oferuje profesjonalną pomoc i wykonanie na najwyższym poziomie.

kuchnia wołomin
łazienka na wymiar Wołomin

Meble łazienkowe na wymiar

Zaprojektujemy i wykonamy również meble łazienkowe zachowując wysoką estetykę wnętrza. Już nigdy nie będziesz miał problemu z rozrzuconymi środkami chemicznymi, proszkami czy kosmetykami.

Meble pokojowe na wymiar

Meble do salonu czy sypialni stanowią serce naszego domu.  To tam spędzamy większość czasu wolnego, spotykamy się ze znajomymi, czy relaksujemy po ciężkim dniu w pracy. W naszej ofercie mebli na wymiar znajdziecie Państwo również komody, szafki, regały, półki, szafy, witryny i popularne rtv-ki.

5388652886_e704c7e5fc_o1.jpg
szafy na wymiar Wołomin

Szafy i garderoby na wymiar

Szafy i garderoby tworzone przez naszą firmę pozwalają maksymalnie wykorzystać powierzchnię mieszkalną. Dodatkowo projektując szafę wnękową możemy poszerzyć jej funkcjonalność tworząc schowek na buty, toaletkę czy mini garderobę. Jest to rozwiązanie idealne, gdy zamawiasz meble na wymiar w Warszawie lub innej wielkiej aglomeracji.

Nietypowe meble na wymiar

Stolarstwo Kredens to nie tylko typowe meble kuchenne czy pokojowe. W naszej ofercie znajdą Państwo również najbardziej nietypowe meble na wymiar.

breather-181282.jpg