kontakt@stolarstwo-kredens.pl
  Meble na wymiar dla każdego

  Stolarstwo Kredens zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli na wymiar w Warszawie, Wołominie, Zielonce, Piasecznie i okolicach.

  Meble kuchenne na wymiar

  Potrzebujesz stworzyć piękną kuchnię na wymiar? A może przeprojektować starą? Odnowić lub rozbudować kuchenne fronty? Stolarstwo Kredens oferuje profesjonalną pomoc i wykonanie na najwyższym poziomie.

  meble kuchenne na zamówienie
  łazienka na wymiar Wołomin

  Meble łazienkowe na wymiar

  Zaprojektujemy i wykonamy również meble łazienkowe, zachowując wysoką estetykę wnętrza. Już nigdy nie będziesz miał problemu z rozrzuconymi środkami chemicznymi, proszkami czy kosmetykami.

  Meble pokojowe na wymiar

  Meble do salonu czy sypialni stanowią serce naszego domu.  To tam spędzamy większość czasu wolnego, spotykamy się ze znajomymi, czy relaksujemy po ciężkim dniu w pracy. W naszej ofercie mebli na wymiar znajdziecie Państwo również komody, szafki, regały, półki, szafy, witryny i popularne rtv-ki.

  5388652886_e704c7e5fc_o1.jpg
  szafy na wymiar Wołomin

  Szafy i garderoby na wymiar

  Szafy i garderoby tworzone przez naszą firmę pozwalają maksymalnie wykorzystać powierzchnię mieszkalną. Dodatkowo projektując szafę wnękową możemy poszerzyć jej funkcjonalność, tworząc schowek na buty, toaletkę czy mini garderobę. Jest to rozwiązanie idealne, gdy zamawiasz meble na wymiar w Warszawie lub innej wielkiej aglomeracji.

  Nietypowe meble na wymiar

  Stolarstwo Kredens to nie tylko typowe meble kuchenne czy pokojowe. W naszej ofercie znajdą Państwo również najbardziej nietypowe meble na wymiar.

  Zobacz także: stolarz Warszawa

  breather-181282.jpg